Hakkımızda

ALTUR EVDEN EVE NAKLİYAT

TAŞINMA VE NAKLİYATTA DOĞRU TERCİHİNİZ

1
Altur Evden Eve Nakliyat olarak sektörün önde gelen firması olarak ve profesyonel nakliyat hizmeti vermek amacıyla 10 yılı aşkın süredir hizmet vermekteyiz. 

Kuruluşumuzdan bu yana tek hedefimiz %100 müşteri memnuniyetini esas alan çalışma prensibiyle hizmet vermektir. Siz değerli müşterilerimize en kaliteli ve en güvenli nakliye hizmetini sunmak için çalışıyoruz. Talepleriniz, öneri ve görüşleriniz için 7/24 müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilirsiniz.

VİZYON
Aliquam malesuada mauris urk metus lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipisicingSed mollis lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit vamus fringilla sed cipit mil sed hac habitasse platea dictumst pellentesque justo.

Vivamus quis sapien. Etiam fring illatul Quisque consectetuer. Integer conguel elit non semper laoreet sed lectus orcid posuere nisl tempor lacus felis ac mauris. Vel magna posuere vestibulum. Nam rutrum congue diam.

Aliquam malesuada mauris urk metus lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipisicing

misyon
Vel magna posuere vestibulum. Nam rutrum congue diam.

Vivamus quis sapien. Etiam fring illatul Quisque consectetuer. Integer conguel elit non semper laoreet sed lectus orcid posuere nisl tempor lacus felis ac mauris.Vel magna posuere vestibulum. Nam rutrum congue diam. Pellentesque inedu urna. Integer lvitae felis. Vel magna posuere vestibulum. Nam rutrum congue diam.

Aliquam malesuada mauris urk metus lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipisicing